Детектив-бібліо-шоу

2019-11-20

Давня співпраця поєднує Білгород-Дністровську бібліотеку для дітей та юнацтва імені В. Катаєва, бібліотеку Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій та членів громадської організації «Асоціація літераторів Бессарабії «Буджак».

В рамках роботи Бібліо-вітальні «Живе спілкування» відбулася зустріч студентів третього курсу з відомим літератором міста Володимиром Юрійовичем Дудашем.

Сьогодні одним з найпопулярніших літературних жанрів є детектив. Це і дитячі пригодницькі книги, іронічні жіночі детективи, а для чоловічої аудиторії – світові та вітчизняні бестселери, бойовики та містичні детективи. Тому наші читачі часто просять почитати книги саме цього жанру. Письменник О. Волков вважає, що «детектив – це продукт для інтелектуальної аудиторії, гімнастика для інтелекту». Доведено, що читач детективів навпереміну ототожнює себе і з особою, що веде розслідування, і зі злочинцем. Його уява працює на повну! Власне, твори Аґати Крісті якраз і є найкращим її тренінгом: їх 80, тобто кількісно більше за написане іншими майстрами жанру: Едґаром По, Артуром Конан Дойлем, Ґілбертом Честертоном і Жоржем Сіменоном.

Бібліотекар читального залу для юнацтва Е.Ільїна ознайомила студентів коледжу з історією виникнення найпопулярнішого жанру літератури. Детектив – чи не єдиний жанр, який має визначений день народження. Він народився разом з публікацією оповідання «Вбивство на вулиці Морг» Едгара Алана По, яке вийшло у часописі 20 квітня 1841 року. В українській літературі сьогодні не прийнято говорити про класичний детектив. Сучасні автори залюбки звертаються до історичних загадок, виклад цілком модерний, захопливий та свіжий.

Продовжив тему найбільш відомий у нашому місті автор детективів – Володимир Перевалов (Дудаш). В його наробку вже кілька детективних історій, які будуть цікаві для молоді. Володимир Юрійович розповів історії написання його книг, які увійшли в серію «Аккерманський детектив». Присутні також познайомилися з історією написання нової книги автора «Внебрачная дочь премьера» та задавали багато питань.

Кол-во просмотров: 344

Комментарии